Sztuka seksu

Seks jest sztuką. Dla jednych to tylko spełnienie, dopełnienie pewnych zobowiązań wobec drugiej osoby. To ugaszenie ognia pożądania. Tak naprawdę dla niewielu osób seks jest wspaniałą sztuką, którą można się rozkoszować przez bardzo długi czas. Może dla niektórych osób takie słowa brzmią dziwnie, jednak tak naprawdę jest. W wielu krajach wykształciły się pewne sztuki, które pozwalają na odczuwanie jeszcze większej przyjemności z seksu. Taki motyw znaleźć można w książce “Pani władza” Ady Nowak.

Życie w wielkim mieście

Klara przekonuje się właśnie, że życie w wielkim mieście nie należy do łatwych. W szczególności, jeżeli chodzi o pieniądze. Rodzice dają jej co prawda pieniądze na utrzymanie się i na jedzenie, jednak na inne przyjemności już nie starcza. A ona przecież będzie studentką. W sumie to miała być, bo nie została przyjęta. Klara jednak nie chce wracać do swojej rodzinnej, malutkiej mieściny. Chce zostać w stolicy. Dlatego decyduje się na studia płatne. Musi je jednak samodzielnie opłacić. W tym celu musi znaleźć pracę. Koleżanka umawia ją na rozmowę do Negotium Consulting, gdzie sama pracuje. Firma zajmuje się doradztwem biznesowym. Rozmowa kwalifikacyjna z szefem wypada tragicznie. Klara doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jedynie ta część, kiedy Klara rozmawiała z Janem Komarą o sztuce wypadła naprawdę fajnie. Jednak nie to decydowało o przyjęciu do pracy. Po kilku dniach koleżanka obwieszcza Klarze, że jednak ma tą pracę. Po dokumenty ma się stawić w mieszkaniu szefa.

Sztuka wiązania

Mieszkanie znajdujące się w jednym z najlepszych apartamentowców w Warszawie jest bardzo surowe. Dlatego też dziewczyna bez problemu od razu zauważa fotografię przedstawiającą krępowanie podczas seksu. Jan wyjaśnia swojej nowej podwładnej nowe warunki zatrudnienia obejmujące również usługi poza pracą. Mówiąc dosłownie – w łóżku. Jan jest fascynatem i fetyszystą shibaru – starożytnej sztuki krępowania. Ma do tego specjalne liny, które zostawiają ślady na ciele nazywane potem biżuterią. Klara, która jest tym zafascynowana – zgadza się. Rzadko która osoba by tak zrobiła. Jednak ona jest na tak. Jan wprowadza ją w tajniki tej sztuki. Dziewczyna coraz więcej rozumie i coraz więcej zaczyna…przejmować władzy. Z zahukanego dziewczątka zamienia się w kobietę pewną siebie, która rządzi innymi. Jej przemiana jest diametralna. Jednak czy na korzyść? Klara odkrywa, że nie jest już zdolna nawet do ckliwych uczuć. Czy zawróci ona z obranej ścieżki, czy jednak zdecyduje się pozostać w tym jakże dziwnym związku ze swoim szefem, który ją wszystkiego nauczył? “Pani władza” Ady Nowak da nam na to pytanie odpowiedź.

Coffee obraz autorstwa freepik - www.freepik.com